Movies
Ratings
39
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5

The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.0

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 3.0

I Saw the DevilRated ★ 3.5
Don't Be Afraid of the DarkRated ★ 3.0
As the Gods WillRated ★ 3.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 3.5
The Red ShoesRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0

Wishing StairsRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 3.0