Movies
Ratings
530
ShopliftersRated ★ 4.5
The Queen of CrimeRated ★ 4.0

A Taxi DriverRated ★ 3.0
LawlessRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
The DiscoveryRated ★ 2.5
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.5
The Siege of JadotvilleRated ★ 3.5
The Amityville HorrorRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 1.5
A Perfect DayRated ★ 3.5

SplitRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5