Movies
Ratings
253
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.0
While We're YoungRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.5

Porco RossoRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0

Runway CopRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0