Movies
Ratings
150

InsaneRated ★ 2.5

The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0

Radio StarRated ★ 3.0

ThirstRated ★ 3.0

Tidal WaveRated ★ 4.0

SilencedRated ★ 4.0

The ThroneRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0

Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0

Confession of MurderRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5

Begin AgainRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0

Blood and TiesRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0

Cold EyesRated ★ 5.0

Anarchist from ColonyRated ★ 5.0

The Man from NowhereRated ★ 5.0