Titles you rated
Fire and Water: Making the Avatar FilmsRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 3.0

A Dog of FlandersRated ★ 3.5
K-ON!Rated ★ 3.0
Absolutely! LuckymanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Oh! Mikey!Rated ★ 4.5
The Girl I Like Forgot Her GlassesRated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
Explicit InnocenceRated ★ 2.0
Queen of MysteryRated ★ 2.5

EntertainerRated ★ 1.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0
Drunk in Good TasteRated ★ 1.5
A Sister's All You NeedRated ★ 1.5