Titles you rated

The FrogRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Summer StrikeRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0

Friendly RivalryRated ★ 4.0

Love in the Big CityRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5

백종원의 레미제라블Rated ★ 0.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 5.0
A Dance From AfarRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
괴담 레스토랑Rated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.0
Just an ExcuseRated ★ 5.0