Movies
Ratings
50

FriendRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 5.0

As OneRated ★ 4.0

PunchRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0

The Face ReaderRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0

Man on the EdgeRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0

Ghost HouseRated ★ 3.0

Take OffRated ★ 3.0

DerangedRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0

My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0

Tidal WaveRated ★ 4.0

War of the ArrowsRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0