Movies
Ratings
94
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0

RansomedRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5

Escape from MogadishuRated ★ 1.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 1.0
Toy Story 3Rated ★ 1.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 1.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0