Movies
Ratings
615
Believer 2Rated ★ 2.0

HopelessRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5

HuntRated ★ 3.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0

UnstoppableRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0

The Fate of the FuriousRated ★ 3.5

DefaultRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0