Series
Ratings
19
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Sisyphus : the mythRated ★ 0.5

Beyond EvilRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5

SKY CastleRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.5
LostRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0

House of CardsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5