Movies
Ratings
31
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0

I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.5
ThorRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5

Ghost HouseRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5

The Divine MoveRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
BlindRated ★ 3.0