Titles you rated


The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0

The World of the MarriedRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0

One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0

SKY CastleRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0

The Promised NeverlandRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0