Titles you rated

Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0

Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0

FriendRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0

Architecture 101Rated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0