Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 3.0
D-DayRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
FamilyRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 3.5

My Love From Another StarRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0