Series
Ratings
68
Battle of FatesRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Physical: AsiaRated ★ 3.0
광복 80주년 KBS 대기획 - 조용필, 이 순간을 영원히Rated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.0

If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 3.0