Titles you rated

City Of The Rising SunRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 2.0
The Italian JobRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 2.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
The Tin DrumRated ★ 3.0
FlightRated ★ 2.0
The Last SamuraiRated ★ 2.0
Gou Gou, the CatRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
SawRated ★ 1.0

HelplessRated ★ 1.0
CubeRated ★ 1.0
Three Colors: BlueRated ★ 2.0

Lust, CautionRated ★ 1.0
OnceRated ★ 3.0

We Need to Talk About KevinRated ★ 2.0