Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5

A Taxi DriverRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 4.0

Resident Evil: ExtinctionRated ★ 0.5
RinguRated ★ 1.5
AnnabelleRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.0
The Ring TwoRated ★ 2.0
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 2.0
OculusRated ★ 3.0
One Missed Call 2Rated ★ 2.0
Death BellRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 2.0
Are You Scared?Rated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
ChawRated ★ 2.5