Series
Ratings
32
Lucky StarRated ★ 4.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Ground Control to Psychoelectric GirlRated ★ 3.5
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
Touken Ranbu: HanamaruRated ★ 5.0
Black LagoonRated ★ 4.0
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 4.5
KyousougigaRated ★ 4.0
Katsugeki: Touken RanbuRated ★ 5.0
The Boryo BoxRated ★ 4.5
Mitsuboshi ColorsRated ★ 4.5
Mushi-ShiRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.5
Engaged to the UnidentifiedRated ★ 4.5
South ParkRated ★ 4.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 5.0
The Twelve KingdomsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
PenguindrumRated ★ 4.5
Knights of SidoniaRated ★ 3.5