Series
Ratings
154
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
Inheritance DetectiveRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0

UnnaturalRated ★ 4.5
Tokyo DogsRated ★ 2.0
Comedy RoyaleRated ★ 3.5
FBIRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0