Titles you rated


Haikyuu!!Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0

The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0