Series
Ratings
397
Haunted HotelRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.0
Dear XRated ★ 2.0
Cunk on EarthRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 3.5
Long Story ShortRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
LeanneRated ★ 3.5

Legal HighRated ★ 3.0

My New Boss Is GoofyRated ★ 3.0
DerekRated ★ 3.5
DerekRated ★ 4.0
DerekRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Polar Bear CafeRated ★ 3.0