Movies
Ratings
29
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.5

ChefRated ★ 3.5

Cold EyesRated ★ 3.0

Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5

Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.5

Memories of MurderRated ★ 3.5

Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0