Titles you rated

Itaewon ClassRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5

SKY CastleRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5

Reborn RichRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5

Jujutsu KaisenRated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0

Blue LockRated ★ 3.5
Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0