Series
Ratings
39
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 5.0
Aa, Love HotelRated ★ 0.5

Oshi no Ko Season 2Rated ★ 0.5
The Detective is Way AheadRated ★ 5.0
Teppachi!Rated ★ 5.0
30 Ban ~It's a love that is refused when under 30 years old~Rated ★ 5.0

Queen of DivorceRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 3.0
Kamen Rider DoubleRated ★ 4.5

Demon SlayerRated ★ 1.5
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 0.5
ERASEDRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5

Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Higurashi When They CryRated ★ 2.5