Series
Ratings
370
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
How I Attended an All-Guy's MixerRated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Wind BreakerRated ★ 3.0

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Initial D: Final StageRated ★ 5.0
Initial D: Fifth StageRated ★ 5.0
Initial D: Fourth StageRated ★ 5.0
Initial D EXTRA STAGE 2Rated ★ 3.5
Initial D EXTRA STAGE 1Rated ★ 3.5
頭文字D: Third StageRated ★ 5.0
Initial D: Second StageRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0
Our Dating Story: The Experienced You and The Inexperienced MeRated ★ 0.5
Attack on Titan OADRated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0