Movies
Ratings
33
InterstellarRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 5.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0

My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0

Tidal WaveRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0

SecretRated ★ 3.0

Spirited AwayRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0

Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Harmful InsectRated ★ 2.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 5.0