Series
Ratings
57
Gag ConcertRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 2.0
YeonghwadangRated ★ 5.0
B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 2.0
Devilman: CrybabyRated ★ 0.5
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 3.0
Baccano!Rated ★ 4.0
Scum's WishRated ★ 3.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 1.0
Hellsing UltimateRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 0.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 1.5