Titles you rated

Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.5

It's NightRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.5
Cursed in LoveRated ★ 3.0
Falling high school girl and Irresponsible teacher Lesson 2Rated ★ 3.5
Falling high school girl and Irresponsible teacherRated ★ 4.0
Kieta HatsukoiRated ★ 4.0
The Man Next Door Eats WellRated ★ 2.5
Boku no Kawaii wa Madamada Hatsutentojo!?Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0

An Incurable Case of LoveRated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.5
Ossan's Love ReturnsRated ★ 5.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 5.0
The Gift of Your HeartRated ★ 2.0
Boys Over Flowers Next Season〜Rated ★ 2.0