Movies
Ratings
180

A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Pump up the VolumeRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.0
Late BlossomRated ★ 2.0
Shakespeare in LoveRated ★ 2.0
The FugitiveRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Railroad ManRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.0
A PromiseRated ★ 2.0

DerangedRated ★ 1.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0

Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
The CureRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0