Series
Ratings
45
Kamen Rider AmazonsRated ★ 3.5

ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
Oh! Mikey!Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Journey to the WestRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5