Series
Ratings
81
Shop of the LampRated ★ 2.5
Takasugisankano ObentoRated ★ 2.0
My Dear ExesRated ★ 4.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0
9 BorderRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
My Dangerous WifeRated ★ 3.5
Even If You Don't Do ItRated ★ 3.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.0
The HeadRated ★ 2.5
Ame ni Kieta HimawariRated ★ 2.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.0
Problem PropertyRated ★ 2.0
Naniwa no Ban-san! Oishi Oishi HashirimeshiRated ★ 3.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
Blue MomentRated ★ 2.5
Snack Joshi ni Highball woRated ★ 2.5