Series
Ratings
234

Be MelodramaticRated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
Off The CourseRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 3.5

Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0

The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 2.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.0
New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0