Series
Ratings
60
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 2.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
24Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0

The Beauty InsideRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0