Movies
Ratings
166

Intimate StrangersRated ★ 5.0

The Man Standing NextRated ★ 5.0

Concrete UtopiaRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0

EscapeRated ★ 5.0

HuntRated ★ 5.0

Escape from MogadishuRated ★ 5.0

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0

12.12: THE DAYRated ★ 5.0

SleepRated ★ 5.0

Troll FactoryRated ★ 5.0

ExhumaRated ★ 5.0
The Last Full MeasureRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
PhantomRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 5.0

K-19: The WidowmakerRated ★ 3.0
Days of WrathRated ★ 3.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 3.0
16 BlocksRated ★ 3.0