Series
Ratings
97
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
Normal PeopleRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Chucky Season 1Rated ★ 3.5
Dash & LilyRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Swimming in the DarkRated ★ 3.0

Cowboy BebopRated ★ 5.0
SurvivorsRated ★ 3.5
SurvivorsRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0