Movies
Ratings
16
The ChaserRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0

War of the ArrowsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0

The Man from NowhereRated ★ 5.0

SwiriRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.5