Movies
Ratings
2200
TetrisRated ★ 4.5
굿게임(GG), 한국의 게이머는 어떻게 만들어지는가Rated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.5
SAVE THE GAMERated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 4.0
Ghostbusters: Frozen EmpireRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 2.5

Japan SinksRated ★ 2.5
Legend of the Galactic Heroes: Overture to a New WarRated ★ 4.0
Legend of the Galactic Heroes: My Conquest Is the Sea of StarsRated ★ 4.0
Legend of the Galactic Heroes: Golden WingsRated ★ 1.5
WindstruckRated ★ 1.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Vampire Cop RickyRated ★ 1.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
The WitchesRated ★ 4.0