Series
Ratings
476
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 0.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 4.0
Patlabor: The Mobile PoliceRated ★ 3.0

A Clean SweepRated ★ 0.5
What If...? Season 3Rated ★ 2.0

BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense. Season 2Rated ★ 2.5

BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Galileo XXRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 4.0

GalileoRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 3.5
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: CollisionRated ★ 4.0
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: Stellar WarRated ★ 4.0
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: EncounterRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Doctor Who Season 1Rated ★ 2.5