Movies
Ratings
12
Legally BlondeRated ★ 3.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.0

The ThievesRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
UnfaithfulRated ★ 3.5