Series
Ratings
13

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0