Movies
Ratings
12
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
GORated ★ 3.5
Lords of DogtownRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0

ArrivalRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0

WhiplashRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0

Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5