Series
Ratings
152
The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Lost in AustenRated ★ 0.5
어린이 경찰Rated ★ 2.5
Magic Knight RayearthRated ★ 1.5
The Rose of VersaillesRated ★ 3.0
Nurse Angel Ririka SOSRated ★ 3.0

Black ButlerRated ★ 0.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 3.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.0
Gokusen Special 3Rated ★ 3.5
Mushi-ShiRated ★ 4.5
Hare+GuuRated ★ 3.5
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.0
Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Wilfred Season 2Rated ★ 2.0
Wilfred Season 1Rated ★ 2.0
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 1.5
Free!Rated ★ 3.0