Movies
Ratings
1890
Good FortuneRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
GreenlandRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
Übermensch G-DRAGON 2025 WORLD TOUR THE FINALRated ★ 3.5
The Wedding BanquetRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Friends: The ReunionRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.0

BallerinaRated ★ 3.0
The Peanuts MovieRated ★ 3.5
Famous Last Words: Dr.Jane GoodallRated ★ 5.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
This is IRated ★ 2.5
Ghislaine Maxwell: Filthy RichRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 2.5
TogoRated ★ 3.0