Series
Ratings
81
TempestRated ★ 2.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5

HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Zootopia+Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5