Movies
Ratings
173
Crimson TideRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0

MementoRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
The Longest YardRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 4.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 4.5
American PieRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 4.0
Behind Enemy LinesRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 3.5

The Terror LiveRated ★ 0.5
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0

Princess MononokeRated ★ 4.0