Series
Ratings
129
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Way Too Kawaii!Rated ★ 1.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
The HungerRated ★ 4.0
The HungerRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
NCISRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 2.5
Person of Interest Season 3Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 5.0

SKY CastleRated ★ 0.5
Kemono FriendsRated ★ 0.5
MirandaRated ★ 0.5
Three FriendsRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0