Movies
Ratings
637
Good Will HuntingRated ★ 4.5

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5

The RevenantRated ★ 3.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 4.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
SpyRated ★ 2.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5

HellboyRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
The Old GuardRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5