Titles you rated

Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 1.5
ContactRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 1.5
BuriedRated ★ 4.0

Late AutumnRated ★ 0.5
Panic RoomRated ★ 2.0
The OthersRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.0

Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0

ThirstRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5