Series
Ratings
170
Mad Concrete DreamsRated ★ 2.5
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Boyfriend Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5- Squid Game: The Challenge Season 2Rated ★ 3.0

Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
JeongnyeonRated ★ 3.0