Series
Ratings
96

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5

One PieceRated ★ 4.5
Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 5.0

Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0

Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
BerserkRated ★ 3.5

Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5

Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5

Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
KRated ★ 3.0

Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 2.5